Лариса Лобанова на виставці Pret-a-Porter Paris

З 4 по 7 вересня 2009 року Лариса Лобанова брала участь у виставці Pret-a-Porter Paris, у складі Української Платформи, яку цього разу презентували 4 дизайнери. Стенд було розташовано в секторі Atmosphere`s, де зазвичай представлені бренди, які демонструють  креативні колекції майбутніх сезонів.


Колекцію Лариси гідно оцінили організатори виставки і запропонували участь у другій сесії Pret-a-Porter Paris, яка проходить у часових рамках Паризького Тижня Pret-a-Porter. У другій сесії беруть участь лише 150 марок, тому таку пропозицію можна вважати успіхом і високою оцінкою творчості Лариси.
Позитивними наслідками виставки можна вважати і неймовірну зацікавленість стендом Лариси Лобанової з боку відвідувачів. Не було людини, яка б байдуже проходила повз стенд із зеленою галявинкою соковитої трави, з якої ніби виростала сукня з тканини, оздобленої трав`яним принтом.
Концепцією нової колекції Лариси Лобанової весна–літо`2010 є спроба зобразити просту красу навколишнього світу, заклик до готовності побачити чудеса, якими сповнене наше життя. Усі моделі виготовлені з тканин, створених за ескізами дизайнерки.

 

www.fashionweek.com.ua

 

 

 

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

полезные ссылки

RSS Новости

feed-image RSS Новости

Внимание акция!

Украинская Баннерная Сеть bigmir)net TOP 100